FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 7:39 AM:ساعت

گزارش روز 30 بهمن 1392

دوستان سلام

برای همه روزهای شاد و سرخوشی همراه با سلامتی را آرزو می کنم.

در ادامه بحث امور بین الملل و بعد از تعیین اهداف سه گانه که قبلا آن ها را بطور کوتاه توضیح دادم، یکسری ایمیل به تعدادی از سفرای خارجی ساکن ایران از طریق ایمیل رسمی سازمان فرستادم تا مسائلی را با آن ها مطرح کنم.

شگفت اینکه این بار هم آلمانی های منضبط اولین سفارتخانه و اولین سفیری بودند که پاسخ ایمیل ما را دادند و بعد از چند بار ردو بدل کردن ایمیل بالاخره قرار ملاقاتی بین سفیر جدید آلمان آقای بارون فون اونگبرن اشترنبرگ که در تیرماه 92 به این سمت منصوب شده و رئیس کل سازمان نظام پزشکی تنظیم کردم.

در یک بعد از ظهر سرد زمستانی دقیقا ساعت 2 بعدازظهر قرار در دفتر سفیر در سفارت آلمان در خیابان فردوسی تنظیم شد. مشورت های متعدد با آقای دکتر زالی انجام دادم و بنابر پیشنهاد ایشان اسامی خود دکتر زالی و آقایان دکتر محرابی، دکتر امی، دکتر لاری و خودم و خانم دکتر نقوی را به دفتر سفیر اعلام کردم. از طرف دیگر از آقای مهندس خان بوداغی رئیس افتخاری و دائم اتاق بازرگانی ایران و آلمان که مشخصا ارادت خاصی به ایشون دارم خواهش کردم با توجه به موقعیت ویژه و خاصی که در سفارت آلمان دارند و تسلط کامل به زبان آلمانی و مسائل مربوط به ایران در این جلسه شرکت کنند.

حدود ساعت 1:50 دقیقه بعدازظهر به محل سفارت رسیدیم. راستش خود اعضای سفارت از دیدن این تیم پزشکی ایرانی متعجب شده بودند. سفیر از قبل اطلاع داده بود که ساعت 2:45 جلسه دیگری دارد، بنابراین قبل از ورود به جلسه دستور جلسه را به زبان انگلیسی و آلمانی ایمیل کرده بودم و در 6 گالینگور هم چاپ شده دستور جلسه را همراه برده بودم. بعد از اینکه ماشین رئیس کل سازمان وارد سفارت شد، سفیر به گرمی از این هئیت استقبال کرد و صحبت های دکتر زالی را به دقت گوش کرد.

صحبت های دکتر زالی حول مسئله ارتباط علمی با سازمان نظام پزشکی آلمان و مجامع علمی آلمان و همینطور اشتغال پزشکان فارغ التحصیل ایران در آلمان و برگزاری سمینارها و کنگره های مشترک بود. درست مطابق پروتکل تنظیم شده در صورتجلسه.

دکتر زالی با تسلط کامل به انگلیسی مطالب را توضیح می دادند و بارون هم که مدت زیادی در نیویورک فعالیت داشتند به دقت صحبت های ایشان را دنبال می کردند...

ارادتمند

کاوه سیدان

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است