FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 8:00 AM:ساعت

گزارش روز 3 اردیبهشت 1393

سلام

فکر کنم افراد گروه پزشکی در برگزاری سالانه یک نمایشگاه جامع رشته های مختلف پزشکی تحت نام عرب هلت در امارات متحده عربی اطلاع دارند. این نمایشگاه امسال در تاریخ 27 الی 30 ژانویه در دبی برگزار شد.

در این نمایشگاه 69 کشور جهان در قالب 3286 شرکت، بیمارستان، موسسات درمانی و واحدهای تولیدی در 19 سالن شرکت کردند. از ایران نیز 10 شرکت در این نمایشگاه حاضر بودند.

برگزاری منظم و برنامه ریزی دقیق این نمایشگاه را از حد یک رویداد ملی به منطقه ای و سپس جهانی تبدیل نموده است.

غیر از دندانپزشکی که خود یک کنگره و نمایشگاه مستقل بنام AEEDC در دبی دارد. سایر رشته های گروه پزشکی در عرب-هلت دیده می شوند.

همزمان با این نمایشگاه 19 کنفرانس در رشته های بیهوشی، اطلاعات پزشکی، مهندسی پزشکی، بیماریهای قلبی عروقی، طب مکمل، دیابت، گوارش، کنگرهMEDLAB ، همایش رهبران پزشکی جهان، ارتوپدی، اطفال، پزشکی جامعه نگر، کنترل کیفیت جراحی عمومی، تنفسی، رادیولوژی و زخم برگزار شد.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه همزمان برگزاری نمایشگاه فوق در Toaning Village می توانستند در دوره های Hands-on شرکت کنند. چهارده کارگاه عملی نیز در جوار نمایشگاه برگزار شد.

جا دارد که برای برگزاری نمایشگاه ها و کنگره ها در ایران که بالاترین شاخص رشد نیروی انسانی را در کل منطقه دارد فکر اساسی نمود تا در شان و درخور دانشمندان و پزشکان بتوان کنگره ها را برگزار نمود.

آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما در مورد ساخت یک Convention Center برای پزشکی ایران هستم.

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است