FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 7:55 AM:ساعت

گزارش روز 25 مرداد 1393

در سال قبل در شهرستان ها پزشکان و دندانپزشکان عمومی 7% ضریب مالیاتی داشتند، در تهران 14%، و متخصصین حدود 17% بود. امسال سازمان نظام پزشکی برای فلوشیپ و فوق تخصص 30%، متخصصین 27% (بغیر از پزشکان اطفال و داخلی که 25% بودند) و دندانپزشکان عمومی 26% ضریب مالیاتی تعیین کرد.

پیگیری های دکتر محمد جهانگیری بعنوان نماینده سازمان در امور مالیاتی برای مذاکره با کمیسیون بهداشت مجلس و وزارت اقتصاد و دارایی توانست ضرایب فوق را اندکی برای گروه های پزشکی کم کند. در مورد رشته دندانپزشکی نیز خانم دکتر مریم رستگار از انجمن دندانپزشکی ایران شاخه زنجان و عضو فعال شورای عالی توانسته بودن با چانه زنی های بسیار 26% دندانپزشکان عمومی را به 24% تبدیل کنند.

در نهایت با تلاش های دکتر زالی، دکتر جهانگیری و خانم دکتر رستگار تفاهم نامه ای امضا گردید. کاهش ضریب های مالیاتی ثمره جلسات متعدد دکتر زالی با دکتر طیب نیا و دکتر هاشمی، ایجاد کمپین اعتراضی نظام پزشکی بر روی سایت به آدرس irimc.net/voting.aspx و همکاران بسیاری که آن را امضا کردند و در نهایت تبادل اطلاعات فراوانی که در فضای مجازی صورت گرفت و سبب شد تا این تفاهم نامه به نتیجه برسد.

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است