FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 8:07 AM:ساعت

گزارش روز 19 شهریور 1393

قبل از شروع توضیحات آقای هان، سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و اهداف و برنامه های بین الملل آن کاملاً برای ایشان تشریح شد از جمله اینکه کلیه انجمن های گروه پزشکی و نیز بیمارستان های خصوصی و دولتی با سازمان نظام پزشکی مرتبط هستند و این سازمان می تواند بستر مناسب جهت همکاری بین KOHEA  و این بیمارستان ها را البته با توجه به قوانین موجود در حوزه سلامت برقرار سازد.

در پایان از آقای هان خواسته شد متن کامل معرفی تکنولوژی هوشمند بیمارستانی ارائه شده توسط KOHEA را در اختیار مسوول بین الملل سازمان قرار دهد.

بعد از پایان جلسه، مسوول بین الملل سازمان توسط خانم دبیر (تحلیل گر اقتصادی سفارت) به آقایLee، به وابسته بازرگانی سفارت کره جنوبیCommercial Attaché of the Embassy of the Republic of Korea معرفی شد. از آنجایی که آقای Lee پس از آنکه از سوی آقای هان، نسبت به نتایج مثبت و سازنده ملاقات مسوول بین الملل سازمان نظام پزشکی و نماینده مدیریت بازاریابی بین المللی KOHEA، آگاه گردید از مسوول بین الملل سازمان دعوت کرد تا در جلسه ای با حضور وی و خانم دبیر شرکت نماید. این جلسه در حاشیه نشست پیش گفته صورت پذیرفت.

در شروع جلسه، سازمان نظام پزشکی ایران به عنوان معتبرترین نهاد غیر دولتی پزشکی کشور که نماینده تقریباً کلیه شاغلین حرف پزشکی می باشد به وی معرفی شد. برنامه ها و اهداف بین الملل سازمان از جمله برقراری ارتباط و امضای تفاهم نامه با سازمان های همتای نظام پزشکی در دیگر کشورها، برقراری ارتباط با سفرای کشورهای اروپایی، برگزاری نمایشگاه جامع تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و فرآورده های دارویی با حضور کمپانی های اصلی کشورهای اروپایی، دعوت از رؤسای نهادهای همتای سازمان نظام پزشکی کشورهای مطرح آسیایی و اروپایی، برقراری ارتباط موثر بین شاغلین حرف پزشکی ایران و دیگر کشورها و برقراری دوره های آموزش و پژوهشی در راستای ارتقای سطح دانش پزشکی و خدمات ارایه شده در حوزه سلامت. برای ایشان تبیین شد. در ادامه از همکاری کره جنوبی در دوره ای که کشور ما با تحریم مواجه بود، تشکر به عمل آمد.

وابسته بازرگانی سفارت کره جنوبی از همکاری کشورش در موضوعات پیش گفته با سازمان نظام پزشکی استقبال کرد و اضافه نمود با اینکه کمپانی های کره جنوبی معمولاً در نمایشگاه هایی که برای اولین بار(بدون پیشینه) برگزار می شود، شرکت نمی کنند اما بدلیل اینکه سازمان معتبری همانند نظام پزشکی ایران برگزار کننده این نمایشگاه است، در صورتیکه اطلاعات کاملی در مورد زمان، محل و چگونگی برگزاری این نمایشگاه ارایه شود، کره جنوبی به طور فعال در آن شرکت می کند. وی همچنین اضافه کرد، او می تواند افراد عالی رتبه ای چون وزیر بهداشت کره را نیز به این نمایشگاه دعوت کند. از دیگر سو پیشنهاد کرد که در صورت موافقت رییس کل سازمان، سمپوزیوم هایی با مشارکت اساتید و رؤسای انجمن های پزشکی ایران و کره جنوبی به صورت دوره ای در تهران و سئول برگزار شود. در این سمپوزیوم ها افراد برجسته ای چون رییس کل سازمان نظام پزشکی، معاونین و مشاورین محترم ایشان و همتایان آن ها در کشور کره جنوبی شرکت می کنند.

در پایان به نمایندگی از سازمان نظام پزشکی، از استقبال هیأت بلند پایه کره جنوبی تشکر به عمل آمد.

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است