FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 7:29 AM:ساعت

گزارش روز 20 اسفند 1393

  پس از فراهم شدن مقدمات اولیه، اولین گام در راه ارتباطات بین الملل، راه اندازی یک وب سایت انگلیسی زبان بود. اگر قرار است خودمان را به دنیا معرفی کنیم؛ از ظرفیت های علمی خود بگوییم و در عین حال بخواهیم در زمینه پزشکی و دندانپزشکی با همتایان خود همکاری کنیم باید یک رسانه انگلیسی و به بیان دیگر یک وبسایت جامع انگلیسی داشته باشیم.
خوب می دانید با توجه به اینکه هیچ سابقه ای از فعالیت های بین الملل در سازمان نبود، تمام محتوای انگلیسی می بایست از ابتدا فراهم می شد آنهم در حداقل زمان. خیلی کوتاه قسمت های مختلف سایت انگلیسی را برایتان می گویم:
برای اولین بار مجموعه قوانین سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران بطور رسمی به زبان انگلیسی برگردانده شد و در وبسایت بارگذاری شد.
بخشی با عنوان "درباره ما" به صورت کامل و در عین حال با رعایت اختصار گویی نوشته شد که شامل تعریف کلی از سازمان، مثل اهداف، مسوؤلیت ها، تعداد اعضا به تفکیک رشته ها، تاریخچه سازمان و شکل گیری قانون آن، ارکان سازمان و رؤسای آن از ابتدا تا کنون می شود.
در بخش "درباره ایران" سعی شد کشورمان، تاریخ و فرهنگ غنی ایرانی اسلامی آن به دنیا معرفی شود.
ساختار سازمان نظام پزشکی کل کشور مثل حوزه ریاست، معاونت های سازمان و نیز تاریخچه آموزش مدرن پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی از دیگر مطالبی است که در وبسایت بارگذاری گردید.
بخش بین الملل سازمان، اهداف دو ساله آن، افراد متولی این حوزه یعنی دکتر زالی، من و مسوؤل امور بین الملل بصورت مختصر معرفی شدند و شماره تماس این اداره و ایمیل سازمانی من و خانم دکتر نقوی در قسمت"تماس با ما"ی وبسایت قرار گرفت.
ایمیل ها و پیام های ضبط شده در منشی تلفنی روزانه چک شده و پاسخ داده می شود.
بعداً برایتان می گویم که این راه ارتباطی چه تحولی ایجاد کرد.

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است