FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 7:29 AM:ساعت

گزارش روز 21 اسفند 1393

  اما برسیم به بخش اخبار که مهمترین و در عین حال پویاترین بخش وبسایت است.
اهداف بخش بین الملل و سیاست های آن و نیز مخاطبین وبسایت انگلیسی سازمان، نوع اخبار را مشخص می کنند. مخاطبین ما جامعه پزشکی ایران (داخل و خارج کشور)، مجامع پزشکی خارج از کشور، نهادهای همتای ما در دیگر کشورها، سفرا و بخش های علمی و فرهنگی سفارت خانه های مقیم تهران و نیز بخش امور ایرانیان خارج از کشور سفارت خانه های جمهوری اسلامی ایران می باشند.
چون رسانه ای که منحصراً اخبار حوزه سلامت را به زبان انگلیسی مخابره کند، در کشور موجود نیست، این بخش از اخبار باید در وبسایت سازمان لحاظ شود. جدای آن، اخبار حوزه بین الملل سازمان، دستاوردهای آن و پیام های رئیس کل سازمان نیز از اجزای ضروری این بخش است. از طرفی اخبار مهم حوزه سلامت نهاد های جهانی مثل سازمان بهداشت جهانی، انجمن جهانی پزشکی و داروسازی و فدراسیون جهانی دندانپزشکی، تازه های علم پزشکی و زمان برگزاری کنگره های معتبر جهانی گروه پزشکی نیز باید به اطلاع مخاطبین برسد.
لحاظ کردن این سه مجموعه از اخبار نیازمند بررسی روزانه اخبار حوزه سلامت داخل و خارج کشور است. در حال حاضر تمامی این موارد در بخش اخبار انگلیسی سازمان نظام پزشکی لحاظ شده است.
 سردبیر و مسوؤل وبسایت انگلیسی خانم دکتر نقوی است. البته دکتر زالی و من هم به این امر نظارت داریم.
اما آدرس این وبسایت همان آدرس وبسایت رسمی سازمان است یعنی:
www.irimc.org
  پس از ورود به سایت، در گوشه سمت چپ بالای صفحه روی قسمتEnglish  
کلیک کنید و وارد فضای بین الملل سازمان نظام پزشکی شوید و یا در همین وبسایت با کلیک روی عنوان اخبار انگلیسی یا وبسایت انگلیسی سازمان به ترتیب در منوی بالا یا کنار صفحه، بخش انگلیسی وبسایت سازمان نظام پزشکی کشور را ببینید. 
 

 

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است