FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 7:29 AM:ساعت

گزارش روز 25 آبان 1395

در 14 سپتامبر به همراه دکتر زالی بازدیدی از دانشگاه دانوب اتریش داشتیم. این دانشگاه در krems به فاصله 1 ساعتی غرب وین است.

دکتر زالی حدود ساعت 8 شب به وین رسیدند و با ماشین مخصوص دانشگاه به استقبال ایشان آمدند و تا کرمز آمدند و در یک هتل عالی و متعلق به قرن 15،16 میلادی شب را استراحت کردند. فردا صبح از دانشگاه بازدید کردیم که دیدار ما حدود 4-3 ساعت طول کشید.

دکتر زالی سخنرانی در مورد نظام پزشکی در ایران انجام دادند و از بخش های مختلف پزشکی و دندانپزشکی دیدار کردند. ظهر از خوابگاه دانشجویان بازدید کردیم و سپس نهار را مهمان ریاست دانشگاه بودیم و حدود ساعت 5-4 بعدازظهر به سمت وین بازگشتیم.

روز بعد که پنجشنبه بود، اول صبح بازدیدی از بیمارستان خصوصی وین داشتیم که در آنجا با دکتر کاشانی نیز ملاقات کردیم. دکتر کاشانی از اقوام نزدیک دکتر ظریف هستند که بالغ بر 50 سال در آن مرکز فعالیت می کنند. پزشکان ایرانی دیگری نیز حضور داشتند که از دکتر زالی استقبال کردند.

بازدید از کل بیمارستان، اتاق های عمل و نحوه جراحی ها، اتاق های بستری بیماران و سایر قسمت ها داشتیم که تقریبا تا ظهر به طول انجامید. برای بعدازظهر دکتر زالی ملاقاتی با سفیر ایران در اتریش انجام دادند و بازدیدی از بیمارستان عمومی وین AKH داشتند که بسیار موفقیت آمیز بود.

در انتهای این سفر جلسه ای با رئیس اتاق پزشکان اتریش داشتند که واقعا باید گفت که آنطور در آلمان پروفسور مونتگومری همکاری کردند، در اتریش بدینگونه نبود. اما در کل جلسه مناسبی بود و اصولی را پایه ریزی کردند که در آینده با دانشکده های اتریش همکاری بیشتری صورت گیرد.

در پایان باید گفت به زودی سفیر اتریش در ایران تغییر خواهد کرد و باید منتظر باشیم که سفیر جدید چه رویکردی خواهد داشت.

برای مشاهده عکس های مربوط به این گزارش اینجا کلیک کنید.

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است