FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 8:25 AM:ساعت

گزارش روز 15 مهر 1392

دوستان سلام

پارسال با رای دوستان و همکارانی چون شما تونستم وارد هیات مدیره نظام پزشکی تهران شوم، بنابراین خودمو موظف دونستم یک سری اطلاعات از آنچه در نظام پزشکی در حد اطلاع من میگذرد رو براتون روی این سایت بنویسم.

بعد از کلی بالا و پایین کردن و سر و کله زدن با طراح سایت و مصاحبه با افراد مختلف بالاخره نزدیک شدیم به زمان اعلام سایت، البته همانطور که می بینید سایت بصورت خیلی ساده طراحی شده. در واقع این سایت فقط به منظور گزارش روزانه به شما از نظام پزشکی و وقایع مرتبط با دندانپزشکی طراحی شده است.

طبیعتا اصلا دلم نمی خواد این یک رابطه یک طرفه باشه در نتیجه نظرات یا کامنت های خودتان را به سایت ایمیل کنید، قول میدم تا جایی که بتونم سعی کنم حداقل صدای شما باشم و در ضمن هر جا از دست من کاری بر بیاد مشکلی را حل کنم، با تمام توانم در حل آن بکوشم.  ولی مثل همه جاها می دونید که نظرات توهین آمیز به هرکس و هر چیزی رو منتشر نمی کنیم.

خوب بالاخره آقای دکتر زالی در روز پزشک حکم رئیس کل  نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران را گرفت و رسما مستقر شد. واقعیت این که بین 4 اسفند 1391 تا 1 شهریور  1392 فاصله زمانی طولانیه  و امیدوارم همانطور که جناب آقای دکتر پیوندی متخصص ENT و رئیس نظام پزشکی تهران که چند هفته قبل حکم ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را هم دریافت کردند-  که از همین جا بهشون مجددا تبریک می گم- گفتند، سعی بشه که زمان کارکرد هیات مدیره از استقرار رئیس کل محاسبه بشه وگرنه تقریبا 6 ماه بی ثمر یا کم ثمر گذشته.

سعی می کنم هر روز براتون بنویسم و منتظر نظرات و سوالات و پیشنهادات شما هستم.

ارادتمند

کاوه سیدان

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است