FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 7:29 AM:ساعت

گزارش روز 5 بهمن 1392

دوستان سلام

از اینکه یک وقفه طولانی از مهرماه تا امروز در گزارش دهی به شما رخ داده است جدا پوزش می خواهم. علت مشغله های بسیار زیاد و مختلف نبوده است، بلکه به سبب نواقص تکنیکی در وبسایت بوده که بسیاری از آن ها رفع شده و البته تعدادی از آن ها هنوز موجود است. این نواقص مواردی است که بنظر من و همکاران رسیده است. چنانچه شما نیز در بهتر شدن کیفیت و عملکرد این وبسایت نظراتی دارید، لطفا آن ها را بیان کنید.

کمی در مورد امور بین الملل نظام پزشکی برای شما توضیح می دهم و هر روز از مشکلاتی که در نظام پزشکی با آن روبرو هستیم خواهم نوشت. بعد از آنکه آقای دکتر زالی حکم بنده را امضا کردند، با مساعدت معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی، جناب آقای دکتر امی، اتاقی در بخش معاونت آموزشی به امور بین الملل اختصاص داده شد. این اتاق در طبقه چهارم سازمان در بخش معاونت آموزشی واقع است که کمی تا قسمتی تجهیز شده و نواقص آن نیز رو به تکمیل است. سرکار خانم دکتر نقوی که خود نیز دندانپزشک هستند، مسئول این دفتر می باشند. بنده نیز روزهای سه شنبه بطور کامل در این دفتر مستقر هستم تا چنانچه بتوانم مشکلی از مشکلات همکاران گرامی مرتفع نمایم. در صورت تمایل علاوه بر این محل از طریق تلفن 88257759 و ایمیل kavehseyedannp@yahoo.com در خدمت همکاران هستم.

یک پروپوزال اولیه برای فعالیت های بخش بین الملل نیز آماده نموده ام که به تائید شفاهی دکتر زالی نیز رسانده ام . جهت اطلاع همگان از اهدافی که در این بخش دنبال می کنیم، می توانید آن را در بخش قوانین و مقررات ملاحظه فرمائید. سایر مطالب مربوط به معاونت بین الملل را در روزهای آتی به اطلاع خواهم رساند.

با عرض ارادت

کاوه سیدان

 

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است