FAQs | RSS
امروز چهار شنبه 29 خرداد سال 1398 8:16 AM:ساعت

گزارش روز 14 بهمن 1392

اینجور که بحث ها در داخل نظام پزشکی مطرح می شود، من باید یک گزارش مفصل در مورد نظام پزشکی تهران بنویسم.

در 4 اسفند 91 که انتخابات برگزار شد در واقع همکاران دندانپزشک، در تهران برای انتخاب نماینده خود در هئیت مدیره تهران بزرگ رای دادند. من هم یکی از 2 نماینده ای بودم که دندانپزشکان تهرانی با رای خود مرا به هئیت مدیره تهران بزرگ فرستادند.

قبلا در گزارش مجمع عمومی و انتخابات شورای عالی شرح دادم که چگونه ترکیب شورای عالی مشخص می شود.

سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در خیابان کارگر شمالی نبش کوچه 16 مستقر است. کل این مجموعه 5 طبقه در اختیار سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران است و نه نظام پزشکی تهران بزرگ. دقت کنید که نظام پزشکی هیچ جای فیزیکی ندارد و اصولا تشکیلاتی منسجم نداشته است. یعنی نمایندگان شما فقط ماهی یکبار در آخرین شنبه هر ماه در سالن طبقه پنجم حاضر می شوند و جلسه هئیت مدیره تهران بزرگ برگزار می شود.

پس در واقع می بینید که اگر قرار است ما بعنوان نمایندگان دندانپزشکان تهران کاری انجام دهیم، حداقل نیاز این است که در یک ساختار مستقل فعالیت نمائیم.

این بحث استقلال نظام پزشکی تهران از سازمان مرکزی نظام پزشکی ظاهرا از زمان دکتر ظفرقندی مطرح بوده ولی تا این دوره هیچ اقدام عملی مشخصی برای تحقق آن انجام نشده است. تنها در این دوره بود که پس از اولین جلسه در 27 اسفند 91 دکتر پیوندی رئیس و دکتر غلامی نائب رئیس و من نائب رئیس دوم و دکتر گلمکانی دبیر انتخاب شدند. در این دوره آقای دکتر پیوندی که هم رئیس هئیت مدیره تهران و هم رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند، 5 معاون برای تهران بزرگ را مشخص و احکام آن ها را صادر کردند.

خبر های تصویری

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تأسیس مطب     
قوانین و مقررات انتظامی رسيدگي به تخلفات صنفی وحرفه ای     
چگونگی پرداخت مالیات دندان‌پزشکان     
تاریخچه سازمان نظام پزشکی     

مشاهده گزارش ها بر اساس تاریخ

LinkButton

آمار سایت

تبلیغات

دکتر کاوه سیدان

آّب و هوا

ساعت مناطق مختلف جهان

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

استفاده از مطالب سايت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است